Sensata-Airpax IULR1-1-42-2.50-01
Part No.:
IULR1-1-42-2.50-01
Datasheet:
AnpuIULR1-1-42-2.50-01.pdf
Series:
IULR
Current Rating (Amps):
2.5A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V