IULR1-1-52-80.0-01.pdf
| Image |  |
| Series | IUL | IULR | - | - | IULR |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Obsolete | Active | Obsolete | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | DIN Rail | - | - | DIN Rail |
| Current Rating (Amps) | - | 70A | - | - | 5A |
| Voltage Rating - AC | - | 250 V | - | - | 480 V |
| Voltage Rating - DC | - | 80 V | - | - | 80 V |