Sensata-Airpax LEG66-41227-10-V
Part No.:
LEG66-41227-10-V
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
AnpuLEG66-41227-10-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Breaker Type:
Current Rating (Amps):
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
Actuator Type:
Number of Poles:
Illumination:
Illumination Voltage (Nominal):
Approval Agency:
1. How to order LEG66-41227-10-V on Anpu?
3. Are the LEG66-41227-10-V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LEG66-41227-10-V?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Series LEG LEG LEG LEG -
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount -
Current Rating (Amps) 10A 15A 15A - -
Voltage Rating - AC 240 V - - - -