Sensata-Airpax LEG66-41227-15-V
Part No.:
LEG66-41227-15-V
Datasheet:
AnpuLEG66-41227-15-V.pdf
Approval Agency:
1. How to order LEG66-41227-15-V on Anpu?
3. Are the LEG66-41227-15-V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LEG66-41227-15-V?
Current Rating (Amps) 10A 15A 15A - -
Voltage Rating - AC 240 V - - - -