LEGH66-1-62-30.0-AZ-91-V.pdf
| Image |  |
| Series | LEG | LEG | - | LEG | - |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Obsolete | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | - | Panel Mount | - |
| Current Rating (Amps) | 30A | 15A | - | - | - |
| Voltage Rating - AC | 240 V | - | - | - | - |