LEGHF66-1-62-30.0-A-01-V.pdf
| Image |  |
| Series | LEGH | LEG | LEG | LEGH | LEGH |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 12A | 25A | - | 30A | 10A |
| Voltage Rating - AC | 240 V | - | - | 240 V | 240 V |