LEJBXV6-1-62-20.0-AGR-M6-T.pdf
| Image |  |
| Series | LEJ | LEJ | LEJ | LEJ | LEJ |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Obsolete | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 16A | 20A | 20A | 16A | 16A |
| Voltage Rating - AC | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V |