Sensata-Airpax LEJBXV6-41119-20-T
Part No.:
LEJBXV6-41119-20-T
Datasheet:
AnpuLEJBXV6-41119-20-T.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Approval Agency:
1. How to order LEJBXV6-41119-20-T on Anpu?
3. Are the LEJBXV6-41119-20-T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LEJBXV6-41119-20-T?
Series LEJ LEJ LEJ LEJ LEJ
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Obsolete Active Active Active
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Current Rating (Amps) 16A 20A 20A 16A 16A
Voltage Rating - AC 240 V 240 V 240 V 240 V 240 V