LELB1-1-51-100.-1-01-V.pdf
| Image |  |
| Series | LEL | LEL | LEL | LEL | LEL |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | - | - | 100A | 60A | 25A |