Sensata-Airpax LELB1-1-52-10.0-A1-01-V
Part No.:
LELB1-1-52-10.0-A1-01-V
Datasheet:
AnpuLELB1-1-52-10.0-A1-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 10A LEVER
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
Actuator Type:
Lever
Number of Poles:
1
Illumination:
Illumination Voltage (Nominal):
Approval Agency:
1. How to order LELB1-1-52-10.0-A1-01-V on Anpu?
3. Are the LELB1-1-52-10.0-A1-01-V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LELB1-1-52-10.0-A1-01-V?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Series LEL LEL LEL LEL LEL
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Current Rating (Amps) - - 100A 60A 25A