Sensata-Airpax LELB1-1-69-20.0-F1-01-V
Part No.:
LELB1-1-69-20.0-F1-01-V
Datasheet:
AnpuLELB1-1-69-20.0-F1-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V