Sensata-Airpax LELB1-1REC4-52-40.0-A1-01-V
Part No.:
LELB1-1REC4-52-40.0-A1-01-V
Datasheet:
AnpuLELB1-1REC4-52-40.0-A1-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V