Sensata-Airpax LELB1-1REC4-61-40.0-1-01
Part No.:
LELB1-1REC4-61-40.0-1-01
Datasheet:
AnpuLELB1-1REC4-61-40.0-1-01.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V