Sensata-Airpax LELBXB1-1REC4-70014-40
Part No.:
LELBXB1-1REC4-70014-40
Datasheet:
AnpuLELBXB1-1REC4-70014-40.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Voltage Rating - DC:
Actuator Type:
Number of Poles:
Illumination:
Illumination Voltage (Nominal):
Approval Agency:
1. How to order LELBXB1-1REC4-70014-40 on Anpu?
3. Are the LELBXB1-1REC4-70014-40 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LELBXB1-1REC4-70014-40?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Series LEL LEL LEL LEL -
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount -
Current Rating (Amps) - 40A 2A 16A -
Voltage Rating - AC - 415 V 415 V 415 V -
Voltage Rating - DC - 80 V 80 V 80 V -