LELBXB1-1REC4-70139-16-V.pdf
| Image |  |
| Series | LEL | LEL | LEL | LEL | - |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | - |
| Current Rating (Amps) | - | 40A | 2A | 16A | - |
| Voltage Rating - AC | - | 415 V | 415 V | 415 V | - |
| Voltage Rating - DC | - | 80 V | 80 V | 80 V | - |