Sensata-Airpax LELK1-1REC4-30326-80
Part No.:
LELK1-1REC4-30326-80
Datasheet:
AnpuLELK1-1REC4-30326-80.pdf
Description:
CIR BRKR 80A 240VAC 80VDC
Current Rating (Amps):
80A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V