Sensata-Airpax LELK1-1REC4-51-100.-61-V
Part No.:
LELK1-1REC4-51-100.-61-V
Datasheet:
AnpuLELK1-1REC4-51-100.-61-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V