Sensata-Airpax LELK1-1REC4-52-10.0-A-01
Part No.:
LELK1-1REC4-52-10.0-A-01
Datasheet:
AnpuLELK1-1REC4-52-10.0-A-01.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V