LELK1-1REC4-52-100.-T-01.pdf
| Current Rating (Amps) | 100A | 60A | - | 80A | 60A |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | 80 V | - | - | - | 80 V |