Sensata-Airpax LELK1-1REC4-62-60.0-01-V
Part No.:
LELK1-1REC4-62-60.0-01-V
Datasheet:
AnpuLELK1-1REC4-62-60.0-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V