LELZXB1-1REC4-61-10.0-G1-03.pdf
| Image |  |
| Series | LEL | LEL | LEL | LEL | LEL |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 10A | 10A | 2A | 20A | 30A |
| Voltage Rating - AC | 415 V | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | 80 V | - | - | - | - |