Sensata-Airpax LELZXK1-1-51-60.0-43-V
Part No.:
LELZXK1-1-51-60.0-43-V
Datasheet:
AnpuLELZXK1-1-51-60.0-43-V.pdf
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V