LELZXK1-1-52-100.-G-F3-V.pdf
| Image |  |
| Series | LEL | LEL | LEL | LEL | LEL |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Obsolete | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | - | - | 100A | 20A | 80A |
| Voltage Rating - AC | - | - | 415 V | - | 415 V |
| Voltage Rating - DC | - | - | 80 V | - | 80 V |