Sensata-Airpax LMLB1-1-51-40.0-2-01-V
Part No.:
LMLB1-1-51-40.0-2-01-V
Datasheet:
AnpuLMLB1-1-51-40.0-2-01-V.pdf
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V