LMLB1-1REC4-51-50.0-1-01-V.pdf
| Image |  |
| Series | LML | LML | LML | LML | LML |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 15A | 50A | 20A | 60A | 20A |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | 80 V | - | - |