Sensata-Airpax LMLB1-1RLS4-52-25.0-1-91-V
Part No.:
LMLB1-1RLS4-52-25.0-1-91-V
Datasheet:
AnpuLMLB1-1RLS4-52-25.0-1-91-V.pdf
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V