Sensata-Airpax LMLB1-1RLS4-52-30.0-A1-01-V
Part No.:
LMLB1-1RLS4-52-30.0-A1-01-V
Datasheet:
AnpuLMLB1-1RLS4-52-30.0-A1-01-V.pdf
Description:
CIRCUIT BREAKER SINGLE POLE 30A
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V