LMLB1-1RLS4-52-50.0-A1-01-V.pdf
| Current Rating (Amps) | 15A | 50A | 20A | 60A | 20A |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | 80 V | - | - |