Sensata-Airpax LMLK1-1-52-85.0-A-01
Part No.:
LMLK1-1-52-85.0-A-01
Datasheet:
AnpuLMLK1-1-52-85.0-A-01.pdf
Current Rating (Amps):
85A
Approval Agency:
1. How to order LMLK1-1-52-85.0-A-01 on Anpu?
3. Are the LMLK1-1-52-85.0-A-01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LMLK1-1-52-85.0-A-01?
Current Rating (Amps) 50A 50A - - -
Voltage Rating - AC 415 V - - - -
Voltage Rating - DC 80 V - - - -