Sensata-Airpax LMLK1-1RLS4-40000-50-V
Part No.:
LMLK1-1RLS4-40000-50-V
Datasheet:
AnpuLMLK1-1RLS4-40000-50-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Approval Agency:
1. How to order LMLK1-1RLS4-40000-50-V on Anpu?
3. Are the LMLK1-1RLS4-40000-50-V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LMLK1-1RLS4-40000-50-V?
Current Rating (Amps) 50A 50A - - -
Voltage Rating - AC 415 V - - - -
Voltage Rating - DC 80 V - - - -