Sensata-Airpax PP21-1-15.0A-OA-21-T
Part No.:
PP21-1-15.0A-OA-21-T
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Category:
Circuit Breakers
Package:
Description:
CIR BRKR 15A 250VAC 65VDC