PP21-62-10.0A-OB-V.pdf
| Image |  |
| Series | SNAPAK® | SNAPAK® | SNAPAK® | SNAPAK® | PP |
| Packaging | Tray | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 10A | 15A | 20A | 5A | 15A |
| Voltage Rating - AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| Voltage Rating - DC | 65 V | 65 V | 65 V | 65 V | 65 V |