PP21-62-15.0A-OC-V.pdf
| Current Rating (Amps) | 10A | 15A | 20A | 5A | 15A |
| Voltage Rating - AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| Voltage Rating - DC | 65 V | 65 V | 65 V | 65 V | 65 V |