R21-1-15.0A-B01EV.pdf
| Current Rating (Amps) | 10A | 15A | 2A | 15A | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | 250 V | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | 65 V | - |
| Illumination Voltage (Nominal) | 250V | 250V | - | - | - |