Sensata-Airpax R21-62-16.0A-R01IV-V
Part No.:
R21-62-16.0A-R01IV-V
Datasheet:
AnpuR21-62-16.0A-R01IV-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
16A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V