Sensata-Airpax R21-69-20.0A-B06IH-V
Part No.:
R21-69-20.0A-B06IH-V
Datasheet:
AnpuR21-69-20.0A-B06IH-V.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V