T15-0-1.50A-01-10-V.pdf
| Image |  |
| Series | SNAPAK® | SNAPAK® | SNAPAK® | SNAPAK® | SNAPAK® |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 2A | 2A | 5A | 1.5A | 3A |
| Voltage Rating - AC | - | - | 250 V | 250 V | 250 V |
| Voltage Rating - DC | 125 V | 125 V | 65 V | 65 V | 65 V |