Sensata-Airpax T21-1-10.0A-01-31
Part No.:
T21-1-10.0A-01-31
Datasheet:
AnpuT21-1-10.0A-01-31.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V