Sensata-Airpax T21-2-30.0A-33309-30
Part No.:
T21-2-30.0A-33309-30
Datasheet:
AnpuT21-2-30.0A-33309-30.pdf
Description:
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Voltage Rating - DC:
Actuator Type:
Toggle
Number of Poles:
2
Illumination:
Illumination Voltage (Nominal):
Approval Agency:
1. How to order T21-2-30.0A-33309-30 on Anpu?
3. Are the T21-2-30.0A-33309-30 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of T21-2-30.0A-33309-30?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Series SNAPAK® SNAPAK® SNAPAK® SNAPAK® SNAPAK®
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Current Rating (Amps) 12A 30A 1A 2.5A 12.5A