Sensata-Airpax T21-61-7.50A-22627-2-V
Part No.:
T21-61-7.50A-22627-2-V
Datasheet:
AnpuT21-61-7.50A-22627-2-V.pdf
Description:
CIR BRKR 7.5A 250VAC 65VDC
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V