SiTime SIT3372AI-2B2-30NX76.800000
Part No.:
SIT3372AI-2B2-30NX76.800000
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
AnpuSIT3372AI-2B2-30NX76.800000.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Frequency:
76.8 MHz
Voltage - Supply:
3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±370ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
84mA
Supplier Device Package:
6-PQFD (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)