SiTime SIT3372AI-2E2-25NB204.800000
Part No.:
SIT3372AI-2E2-25NB204.800000
Package:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Datasheet:
AnpuSIT3372AI-2E2-25NB204.800000.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
Package/Case:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Frequency:
204.8 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±20ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
84mA
Supplier Device Package:
6-PQFV (7x5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)