SiTime SIT3372AI-2E2-33NZ148.351648
Part No.:
SIT3372AI-2E2-33NZ148.351648
Package:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Datasheet:
AnpuSIT3372AI-2E2-33NZ148.351648.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ LVDS
Package/Case:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Frequency:
148.351648 MHz
Function:
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±1570ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
84mA
Supplier Device Package:
6-PQFV (7x5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)