SiTime SIT3373AI-1B2-25NE281.000000
Part No.:
SIT3373AI-1B2-25NE281.000000
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
AnpuSIT3373AI-1B2-25NE281.000000.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Frequency:
281 MHz
Function:
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±70ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Supplier Device Package:
6-PQFD (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)