SiTime SIT3373AI-2B2-30NU256.000000
Part No.:
SIT3373AI-2B2-30NU256.000000
Datasheet:
AnpuSIT3373AI-2B2-30NU256.000000.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
Frequency:
256 MHz
Voltage - Supply:
3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±3170ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)