SiTime SIT3373AI-2E2-25NX280.550000
Part No.:
SIT3373AI-2E2-25NX280.550000
Datasheet:
AnpuSIT3373AI-2E2-25NX280.550000.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
Frequency:
280.55 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±370ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)