SiTime SIT3373AI-2E2-28NG445.500000
Part No.:
SIT3373AI-2E2-28NG445.500000
Datasheet:
AnpuSIT3373AI-2E2-28NG445.500000.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
Frequency:
445.5 MHz
Voltage - Supply:
2.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±120ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Supplier Device Package:
6-PQFD (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)