SiTime SIT3373AI-2E2-28NY307.695484
Part No.:
SIT3373AI-2E2-28NY307.695484
Datasheet:
AnpuSIT3373AI-2E2-28NY307.695484.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
Frequency:
307.695484 MHz
Voltage - Supply:
2.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±770ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)