SiTime SIT3373AI-2E2-33NU625.000000
Part No.:
SIT3373AI-2E2-33NU625.000000
Datasheet:
AnpuSIT3373AI-2E2-33NU625.000000.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
Frequency:
625 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±3170ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Supplier Device Package:
6-PQFV (7x5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)