SiTime SIT3373AI-4B2-33NH245.760000
Part No.:
SIT3373AI-4B2-33NH245.760000
Datasheet:
AnpuSIT3373AI-4B2-33NH245.760000.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
Frequency:
245.76 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±170ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)